Práce Nabídka zaměstnání

Marketing Back Office

Westlogic s.r.o., Ostrava

28. října 207, Ostrava

Rostislav Pernička

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 21 700,- až 36 200,- Kč

Místo výkonu práce: Ostrava
1. kontakt e-mailem. Životopisy zasílat na uvedený e-mail.

Tohle je příležitost!
Baví tě administrativa a zajímáš se o marketing? Pokud ano, tak hledáme právě tebe. Digitální agentura Ollero hledá do svého týmu spolehlivého spolupracovníka na pozici Marketing Back Office. Čeká tu na tebe tým skvělých kolegů, obří balík zkušeností, možnosti využití tvých schopností a naše chuť naslouchat tvým nápadům. Pojď dělat, co tě baví a do práce budeš chodit s úsměvem :)

Jaká bude náplň tvé práce?
administrativní úkoly v online marketingu
práce s Google tabulkami, zpracovávání marketingových statistik a výsledků
výběr a komunikace s dodavateli PR článků
podpora, asistence a spolupráce u PR aktivit s našimi marketingovými experty
základní marketingové analýzy online trhu
vyhledávání podkladů a informací na internetu a spolupráce s experty z online oddělení
nahrávání propagačních videí na video portály
základní monitoring online konkurence

Co od tebe očekáváme?
nepotřebujeme, abys měl/a zkušenosti v online marketingu
vysokou míru pečlivosti
ochotu učit se
organizační schopnosti
spolehlivost a přizpůsobivost

A co za to?
férová spolupráce
zajímavé platové ohodnocení závislé na výkonu
pravidelné zvyšování platu, odměny za splněné cíle
skvělá parta lidí, které jen tak někde nenajdeš
příjemná práce v moderních kancelářích v historickém centru Ostravy
trávíme spolu spoustu času i mimo ně - na party, sportovních akcích aj.
pracujeme na tvé odbornosti, za tvůj postupný růst pak umíme dobře zaplatit
budeš se podílet na růstu naší společnosti, která se zaměřuje na online marketing v několika evropských zemích
odraz své práce někde, kde to má smysl a na co můžeš být hrdý/hrdá