Práce Nabídka zaměstnání

Provozář

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 18 300,- Kč

1. kontakt e-mailem, telefonicky. Tel.: 596 194 772, e-mail: personalni@mnof.cz

Náplň práce:
- Zajištění denního chodu stravovacího provozu, organizace prováděné práce
- Kontrola kvality a teploty u teplých a studených pokrmů dodaných z MNO pro pacienty/klienty a zaměstnance LDN a DSS Radvanice
- Zajištění objednávání surovin, přebírku surovin do skladu, vyskladnění ze skladu
- Provádění řádné evidence skladových zásob, účtuje příjem a výdej zboží
- Provádění měsíční fyzické a administrativní uzávěrky střediska
- Podílí se na výdeji stravy pro pacienty a zaměstnance
- V případě nepřítomnosti vedoucího referátu LDN a DSS - oddělení léčebné výživy a stravování přebírá veškerou jeho odpovědnost a pracovní náplň

Požadavky:
- výpis z rejstříku trestů
- zdravotní průkaz (nutné)

Plat: od 18 300 Kč dle délky praxe

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, příspěvky na stravování, rekreaci, kulturní a sportovní akce, dětskou rekreaci

Nástup ihned.