Práce Nabídka zaměstnání

Senior Specialista

Liberty Ostrava a.s.,

Vratimovská 689, Ostrava

Detail firmy

Kamil Kret
725 650 377

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 85 000,- Kč

25110 Systémoví analytici
ZamK
Kontakt: Kontakt osobně po předchozí domluvě, e-mailem kamil.kret@libertysteelgroup.com, telefonicky Po-Pá 8-16 hod. na č. 725 650 377.

Náplň práce:
1. Optimalizace teplé cesty na trati P1500- tj. co nejvyšší podíl teplé přímo válcované vsázky:
- optimalizace výrobního programu, - snížení poruchovosti agregátů CCM2 a P1500, zlepšení všech parametrů dostupnosti zařízení - working ratio, availability ratio zavedení sledování parametru OEE.
2. Pro závod Ocelárna snížení času mezi odpichy dvou taveb:
- provozní prostoje -analýzy příčin, opatření k redukci nebo eliminaci,- optimalizace toku od vysokých pecí až na kontilití.
3.Analýzy pro snížení prostojů pro čekání na přísun materiálu na válcovacích tratích.

Požadovaný profil:
Znalost anglického jazyka a ukrajinského jazyka, vysokoškolské vzdělání technického zaměření, zkušenost s World Class Manufacturing a Lean Managementem podmínkou, praxe na obdobné pozici a výborná znalost hutního prostředí podmínkou, znalost MS Office.