Práce Nabídka zaměstnání

Westlogic s.r.o., Ostrava

28. října 207, Ostrava

Rostislav Pernička

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 21 700,- až 36 200,- Kč

Místo výkonu práce: 28. října 207/49, Moravská Ostrava
1. kontakt e-mailem.

Tohle je příležitost!
Jsme Ollero! Toužíme po lidech, kteří chtějí něco dokázat, nelimitují se ve svých snech a nebojí se výzev. Čeká tu na tebe tým skvělých kolegů, možnosti využití tvého talentu a naše chuť naslouchat tvým nápadům. Pojď dělat, co tě baví!

Jaká bude náplň tvé práce?
infografika, foto a video obsah pro sociální sítě
tvorba jednoduchých videí
bannery, gify, vizualizace
design marketingových a propagačních tiskovin

Co od tebe očekáváme?
vlastní kreativitu a samostatnost
důraz na kvalitu a přesnost
efektivitu v tom, co děláš
ýbornou znalost práce v programu Adobe Photoshop a Adobe Illustrator
ochotu učit se novým věcem a získávat nové znalosti

A co za to?
férová spolupráce
skvělá parta lidí, které jen tak někde nenajdeš
svůj čas si řídíš sám/sama
příjemná práce v moderních kancelářích
pracujeme na tvé odbornosti, za tvůj postupný růst pak umíme dobře zaplatit
odraz své práce někde, kde to má smysl a na co můžeš být hrdý/hrdá
vhodné zázemí a plnou podporu při tvůrčí práci
práce na HPP nebo živnostenský list
home office v případě potřeby
výhody zázemí Google partnera