Frenštátské oslavy: Zlatý Felix, Michal Horák a Rainbow Run

Program Frenštátského pátečního oslavení zahrnuje prezentace místních škol, sportovních a zájmových organizací na náměstí, vyhlášení ankety Zlatý Felix a koncert Michala Horáka. Sobotní Rainbow Run festival nabízí běhy na 1, 2 a 5 km, hudbu a barevnou zábavu pro všechny věkové kategorie od 12:30 do 18:00 hodin.


V pátek 7. června se Frenštát pod Radhoštěm stane centrem oslav a prezentací. Program zahrnuje široké spektrum aktivit, od školských zařízení přes sportovní a zájmové organizace až po komunitní plánování sociálních služeb. Místní organizace budou mít své stánky na náměstí, kde se představí veřejnosti.

Vrcholným bodem pátečního večera bude vyhlášení ankety Zlatý Felix, která ocení významné osobnosti a organizace za jejich přínos městu. Večer pak uzavře koncert Michala Horáka s jeho kapelou. V případě nepříznivého počasí se akce přesune do sálu frenštátského Domu kultury, takže si tuto kulturní lahůdku nikdo nenechá ujít.

Sobotní program započne barevným festivalem Rainbow Run, který slibuje spojení pohybu, barev a pozitivní energie. Na programu jsou soutěže pro všechny věkové kategorie, skvělá hudba, a především tuny barev, které rozsvítí celý den. Rainbow Run nenabízí závodění pro rychlý čas nebo medaile, ale hlavní je zábava a barevný zážitek pro všechny účastníky.

Běh se odehraje na třech různých trasách - 1 km, 2 km a 5 km. Cena startovného se liší podle zvolené trasy: 1 km za 190 Kč, 2 km za 250 Kč a 5 km za 330 Kč. Mapa tras bude doplněna. V ceně je zahrnuto startovní číslo, originální medaile Rainbow Run a barva na trase.

Program Rainbow Run začíná ve 12:30, kdy se otevřou brány a soutěže pro nejmenší odstartují ve 13:00. Následuje rozcvička a ve 13:30 začne Rainbow Run Kids na 1 km. Milovníky Zumbalky potěší vystoupení ve 14:00. V 15:00 startuje Rainbow Run Family na 2 km a od 15:45 se můžete těšit na barevnou párty s kamarádem Jirkou. Hlavní rozběh na 5 km pak odstartuje ve 16:15. Na závěr je připravena afterparty s kamarádem Jirkou, která začíná v 17:15 a končí v 18:00.

Nepropásněte tento nejbarevnější den v roce a přijďte s námi oslavit a obarvit Frenštát pod Radhoštěm!


Vizovické Trnkobraní 2024

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Hrady.cz - letní kulturní festival 2024

Hlavní zprávy

 

Hrady.cz - letní kulturní festival 2024