Práce Nabídka zaměstnání

3D grafik / designer

RSBP spol. s r.o.,

Pikartská 1337, Ostrava

Lucie Jahnová

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 25 000,- až 35 000,- Kč

Místo výkonu práce: Pikartská 1337/7, Ostrava - Radvanice
1. kontakt e-mailem.

Jaká je náplň práce?
- příprava 3D modelů, vizualizací, skic
- práce s videem - střih, úpravy, natáčení
- práce s animacemi - od skicy po konečné zpracování
- příprava reklamních kampaní
- příprava podkladů pro PR
- komunikace s kolegy napříč firmou
- komunikace s konstruktéry - návazné zpracování modelů z programu Solid Works

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání, technický obor výhodou
- aktivní znalost anglického jazyka (pokročilá)
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- znalost práce na PC (macOS výhodou)
- Adobe Creative Cloud
- Cinema 4D, Blender, apod.
- práci v sídle firmy v Ostravě

Nabízíme:
- zázemí stabilní a stále se rozvíjející firmy s více než 25-letou tradicí
- teambuildingové akce pro zaměstnance
- služební telefon a notebook
- zajímavé platové ohodnocení až 35 000 Kč

Chcete být součástí našeho týmu?
V tom případě pošlete svůj životopis na adresu: kariera@rsbp.cz email s heslem "3D GRAFIK / Designer". Do e-mailu, prosím, přiložte odkaz na své portfolio. Součástí životopisu musí být následující prohlášení: "Odesláním a doručením svého životopisu souhlasím, aby RSBP spol. s r.o., se sídlem Pikartská 1337/7, 716 00 Ostrava-Radvanice, IČ: 45196508, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení."