Práce Nabídka zaměstnání

Account Assistant II.

Liberty Commercial Czech Republic k.s.

Vratimovská 689, Ostrava

Martin Antal
+420 720 747 927

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 30 000,- až 35 000,- Kč

41200 Sekretáři (všeobecní)
ZamK
Pracoviště: Vratimovská 689/117, Ostrava - Kunčice
Kontakt osobně po předchozí tel. domluvě.

Náplň práce: zajišťuje organizační a administrativní podporu, zajišťuje vybrané ekonomické a personální činnosti, podílí se na tvorbě, kontrole a rozboru plnění plánu, podílí se na vybraných controllingových činnostech.

Požadavky: Bc. vzdělání ekonomického nebo technického zaměření, znalost anglického jazyka, znalost SAP, min. 3 roky praxe na administrativně-ekonomické pozici.