Práce Nabídka zaměstnání

Administrativní pracovník clusteru

E-commerce & Tech cluster, z.s.

Obránců míru 863, Ostrava

Kateřina Štěrbová

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 20 000,- až 25 000,- Kč

Pracovní náplň: administrativní činnosti pro řízení clusteru, koordinace současných činností clusteru, komunikace se členy, koordinace realizovaných projektů, prosazování zájmů clusteru navenek

Kvalifikační předpoklady a požadavky: velmi dobré komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti, kreativita.

Výhodou: zkušenosti s dotačními projekty z různých oblastí, řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme: zajímavou a kreativní práci, možnost seberealizace, flexibilní pracovní dobu, příjemné pracovní prostředí

Benefity: flexibilní pracovní doba, vzdělávací kurzy/školení, firemní akce