Administrativní pracovník/ce pro infolinku E-shopu s německým jazykem

BM ČESKO s.r.o. - Baumax

Novoveská 3137, Ostrava

Detail firmy

Ivana Baxová
267 289 176

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 000,- Kč

Místo výkonu práce: Novoveská 3137, Ostrava - Mariánské Hory
V případě Vašeho zájmu, prosíme o zaslání životopisu na e-mail kadrycz7@baumax.cz

bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici
Administrativní pracovník/ce pro infolinku E-shopu s německým jazykem.

Náplň práce:
-Překlady z německého do českého jazyka se zaměřením - HOBBY market
-Jazykové korektury
-Komunikace se zákazníky
-Zadávání dat na E-shop společnosti
-Příprava a úprava textů pro E-shop
-Plánování a zpracování objednávek pro prodejny a pro zákaznické objednávky
-Kontrola zboží, spolupodílení se na řešení reklamací
-Komunikace s dodavateli a zákazníky
-Úzká spolupráce s kolegy na prodejnách

Požadavky:
-Německy rodilý mluvčí příp. z Nj státnice příp. velmi dobrá znalost NJ
-Dobrá znalost českého jazyka (rodilý mluvčí)
-Dobrá znalost práce s počítačem
-Zodpovědný a proaktivní přístup
-Samostatnost, flexibilita
-Komunikační a koordinační schopnosti, příjemné vystupování

Nabízíme:
-Pracovní úvazek 1,00
-Nadstandardní mzdové ohodnocení
-Samostatnou a odpovědnou práci
-Možnost seberealizace
-Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
-Zaměstnání ve stabilní společnosti s pozitivní perspektivou
-Slušné jednání a zázemí mezinárodní firmy
-NÁSTUP 07/2021
-Zaměstnanecké výhody: Prémie, stravenky.