Práce Nabídka zaměstnání

Autoelektrikář

Petra Potužníková Macurová, (Holvekova 696/22)

Holvekova 696, Ostrava

Petr Potužník
604 295 040
  • vztah

    Dohoda o pracovní činnosti

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 36 000,- až 45 000,- Kč

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Vaše životopisy prosím posílejte na: autoelektrikar@jpmtrans.cz nebo kontaktujte v PO -PÁ 08:00 - 16:00 hodin p. Petra Potužníka na tel.: 604 295 040

Do našeho nového autoservisu v Ostravě Kunčičkách přijmeme autoelektrikáře.

Náplň práce:
Opravy a údržba našeho nákladního vozového parku (IVECO, DAF, RENAULT) a nákladních vozidel našich zákazníků.

Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí v nově zrekonstruované budově autoservisu
- zaměstnání ve stabilní společnosti s 23letou tradicí
- pracovní doba dle vzájemné dohody
- žádné výkonové normy!
- placená každá odpracovaná hodina!
- žádné nařizování přesčasové práce!
- v případě spolupráce HPP možnost přidělení služebního vozidla, případně příspěvek na náklady spojené s dopravou do a ze zaměstnání.
- motivační odměňování dle Vaší šikovnosti a dosavadní praxe
- stravenkový paušál
- možnost dalšího vzdělávání
- služební mobilní telefon při spolupráci na hlavní pracovní poměr
- neomezený tarif na volání s 5 GB dat i pro soukromé účely pouze za 150kč/měs.
- vedení bankovního účtu zdarma
- zvýhodněná cena energie ve vaší domácnosti
- možnost vyjednání bankovních úvěrů za výhodných podmínek

Požadujeme:
- praxi s opravami a údržbou elektrických součástí nákladních vozidel.
- znalost značky IVECO, která tvoří většinu našeho vozového parku výhodou.
- řidičský průkaz skupiny C (může být bez profesního průkazu), výhodou.

Nástup ihned nebo dohodou.