Práce Nabídka zaměstnání

Country Manager

WESTech CZ s.r.o.

Keltičkova 1231, Ostrava

Michal Adamčík
737 229 354

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 53 417,- Kč

12212 Řídící pracovníci v oblasti obchodu
ZamK
Místo výkonu práce: Keltičkova 1231/31, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava
Kontakt: osobně po předchozí domluvě, e-mailem, telefonicky 8:00 - 16:00 hod.

Náplň práce:
Budování a rozvoj obchodních kontaktů
Vypracovávání strategických plánů a rozpočtů
Kontrola plnění obchodních předpokladů
Tvorba reportů
Výběr, vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníku

Požadavky:
Min. VŠ vzdělání (Bc.)
Manažerské, organizační a koordinační schopnosti
Logické a strategické uvažování
Předchozí pracovní zkušenost v mezinárodních společnostech výhodou
Anglický, ruský a ukrajinský jazyk na úrovni rodilého mluvčí - bude ověřeno zaměstnavatelem