Práce Nabídka zaměstnání

Dělník / předák údržby a oprav majetku

Technické služby Ostrava-Jih, příspěvková organizace

Kpt. Vajdy 3202, Ostrava

Michaela Holubová

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 19 770,- až 28 000,- Kč

Místo výkonu práce: Kpt. Vajdy 3202/6, Ostrava - Zábřeh
Životopisy na e-mail holubova@tsoj.cz

Hlavní náplň práce: provádění oprav, údržby a servisní práce na majetku.

Požadujeme:
- SOU technického zaměření (strojní,elektro, stavební,dřevozpracující)
- řidičské oprávnění sk. B-aktivní řidič a sk.E,T,C výhodou
- zkušenost s dřevoobráběcími stroji ( pokosová, formátovací, pásová, kotoučová pila)
- nutná předchozí zkušenost na pozici související s údržbou,
- bezúhonnost,samostatnost, spolehlivost a ochota učit se novým věcem,
- manuální zručnost, logické a technické myšlení a všeobecný přehled v rámci údržby
- odpovědnost, komunikativnost, aktivní přístup

Výhodou:
- zkušenost s vedením kolektivu
- el. vyhláška 50

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, stravenky,benefity FKSP-životní a penzijní připojištění a příspěvek na volnočasové aktivity,nástupní plat je určen platovou tabulkou zaměstnanců veřejného sektoru od 19 770,- Kč (dle vzdělání a délky započitatelné praxe) + osobní ohodnocení po zapracování v rozmezí 1 000,- Kč až 10 000,-Kč.