Práce Nabídka zaměstnání

Elektrikář

Mária Bašistová
597 357 499

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 27 500,- až 30 000,- Kč

1. kontakt e-mailem, telefonicky v době 6:00 - 14:00 hodin. Tel.: 597 357 499, e-mail: maria.basistova@ceramic.cz

Náplň práce:
- opravy strojů, zařízení a vybavení firmy
- optimalizace a přestavba strojů

Požadavky:
- ukončené středoškolské nebo střední odborné vzdělání v oboru elektrotechniky
- vyhláška č.50/1978 Sb., min. § 7
- technické cítění, orientace v technické dokumentaci
- základní znalost práce na PC
- manuální zručnost
- samostatnost, flexibilita, spolehlivost
- ochota k učení a dalšímu vzdělávání, schopnost týmové spolupráce
- minimální praxe 5 let v oboru

Zaměstnanecké výhody:
Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce