Práce Nabídka zaměstnání

Finanční účetní

Diecézní charita ostravsko-opavská

Kratochvílova 931, Ostrava

Personální

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 25 000,- Kč

1. kontakt e-mailem: personalni@dchoo.charita.cz

Diecézní charita ostravsko-opavská se sídlem Kratochvílova 3, 702 00 Moravská Ostrava hledá novou posilu týmu na pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ.

Náplň práce:
- vedení a účtování pokladny, banky a faktur,
- účtování ostatních závazků a pohledávek, zejména z nájemních vztahů,
- vyúčtování cestovních příkazů,
- účtování a evidence skladových pohybů a majetku,
- účtování o časovém rozlišení nákladů a výnosů, o dohadných položkách a kurzových rozdílech,
- spolupráce na zpracování měsíčních a ročních uzávěrek a podkladů pro daňová přiznání,
- spolupráce na vyúčtování přijatých dotací a darů,
- komunikace s adresáty protistrany účtovaných případů a kolegy organizace,
- ostatní účetní a administrativní práce dle potřeby.

Požadujeme:
- vzdělání SŠ/VŠ ekonomického směru,
- znalost podvojného účetnictví a českých účetních standardů,
- dobrou znalost MS Office (Word, Excel),
- smysl pro přesnost a detail, analytické a logické myšlení,
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost,
- schopnost učit se novým věcem a vzdělávat se v oblasti účetnictví,
- základní orientace v daňových předpisech ČR (DPPO, DPH),
- praktické zkušenosti v oblasti finančního účetnictví výhodou,
- praktická znalost účetního systému Pohoda velkou výhodou,
- pozitivní smýšlení.

Nabízíme:
- zajímavou a smysluplnou práci,
- plný pracovní úvazek (37,5 h. týdně, práce po-pá s pružnou pracovní dobou),
- pracovní smlouvu na dobu určitou (po dobu zástupu),
- nástupní hrubá mzda 25 000 Kč (následný vývoj mzdy dle pravidel organizace),
- zázemí silné církevní organizace,
- možnost osobnostního rozvoje,
- firemní benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, teambuildingové akce, home office),
- nástup: říjen 2021.

Pracovní pozice je vhodná také pro absolventy.

Místo výkonu práce: Kratochvílova 3, 702 00 Ostrava.

Našli jste se v nabízené pracovní nabídce? Dejte nám o sobě vědět a zašlete nám svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem do 19. 9. 2021 na e-mail: personalni@dchoo.charita.cz. Do předmětu zprávy uveďte: VŘ - finanční účetní.

Výběrové řízení je tříkolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni jen vybraní kandidáti, oznámení o výsledku přijímacího řízení obdrží uchazeči telefonicky nebo e-mailem.

Vyhrazujeme si právo nevybrat žádného uchazeče.

Informace pro uchazeče o zaměstnání o zpracování osobních údajů jsou k dispozici na webových stránkách DCHOO:

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, teambuildingové akce, home office