Práce Nabídka zaměstnání

Manager centra kyberbezpečnosti

XEVOS Solutions s.r.o.,

28. října 1584, Ostrava

Detail firmy

Erika Sládeková

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 000,- až 50 000,- Kč

1. kontakt e-mailem: jobs@xevos.eu

XEVOS poskytuje komplexní řešení v IT - od systémové integrace, servisu a podpory, přes serverová, síťová a tisková řešení, až po dodávky hardwarového vybavení a vývoj inovativních aplikací. Našimi zákazníky jsou malé společnosti i nadnárodní korporace s rozsáhlou sítí poboček a zastoupení, kterým zajišťujeme mimo jiné profesionální podporu jejich business-critical systémů a aplikací ve všech koutech Česka i v zahraničí.

Do našeho týmu hledáme kolegu nebo kolegyni - zkušeného managera, který bude mít na starosti realizaci a koordinaci projektu centra kybernetické bezpečnosti. Zabezpečí všechno potřebné pro výstavbu centra a následně bude toto centrum provozovat.

Jaká bude tvoje náplň práce?
- Převzetí a kontrola projektu výstavby a správy centra kybernetické bezpečnosti.
- Budeš mít pod palcem kompletní vedení a plánování projektu od přípravy dokumentace s projektanty po kolaudaci.
- Kontrolování nákladů na projekt ve výstavbě, kontrola, řízení a podávání zpráv o průběhu projektů v souladu s rozpočtem a harmonogramem.
- V případě potřeby dohled nad provozem na staveništi a nad dodavateli a subdodavateli během výstavby.
- Plánování, koordinace a monitoring stavu jednotlivých častí projektu.
- Vyjednávání potřebných smluv o infrastruktuře a službách pro projekty a další agendu související s těmito smlouvami.
- Kontakt s projektanty, konstruktéry, dodavateli a jejich koordinace.
- Zabezpečení chodu centra po jeho otevření.
- Čeká tě i spolupráce na přípravě a realizaci konferencí, workshopů a školení.
- Budeš komunikovat se zákazníky, s dodavateli, se zástupci odborné veřejnosti ze soukromé i veřejné sféry z ČR i ze zahraničí.

Co potřebuješ mít a umět?
- Zkušenost s projektovým řízením.
- Základní orientaci a zájem o trendy v oboru kybernetické a informační bezpečnosti.
- Základní přehled v majetkoprávní sféře - zřizování věcných břemen, katastr nemovitostí, vyvlastňování.
- Schopnost pracovat samostatně, zodpovědně a pečlivě.
- Vynikající komunikační a organizační schopnosti.
- Schopnost dotáhnout věci do konce.
- Znalost nejedné vychytávky v balíčku MS Office.
- Řidičský průkaz skupiny B.
- Aktivní znalost AJ.

Rádi ti nabídneme:
- Motivující finanční ohodnocení.
- Možnost seberealizace.
- Řadu akcí, školení a certifikací pro osobní i profesní růst.
- Smlouvu na dobu neurčitou.
- Moderní IT vybavení, neomezené volání a připojení.
- Firemní benefity - Multisport karta nebo firemní výuka angličtiny.
- Flexibilní pracovní dobu.
- Po domluvě možnost home office.
- Přístup k posledním technologickým novinkám a produktům.

Pokud tě tato pozice zaujala, neváhej a pošli nám životopis a pár slov o sobě na uvedený kontakt.

Nástup ihned.