Práce Nabídka zaměstnání

Manažer / Manažerka zahraniční expanze

goNET s.r.o.;

Úprkova 1, Ostrava

Lenka Kulová
725 735 209

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 35 000,- až 60 000,- Kč

1. kontakt telefonicky v době 08:00-16:00 hodin, e-mailem. Tel.: 725 735 209, e-mail: kulova@gonet.cz

Máte zkušenosti se zahraniční expanzí a rádi byste ukázali, co ve Vás je? Motivují Vás jasně prokazatelné výsledky a chtěli byste vést svůj vlastní tým? Naše unikátní sledování televize přes internet Lepší.TV se stále rozrůstá, a proto hledáme schopného člověka, jehož náplní práce bude v oblasti expanze na nové zahraniční trhy a také v rozvoji služby na trzích kde již fungujeme. Momentálně naše televize přes internet působí v ČR, na Slovensku, Polsku a Chorvatsku.

Pošlete nám svůj životopis, třeba právě Vám držíme místo a budete mít možnost podílet se na dalším rozvoji.

Popis pracovní pozice:
- Vedení vlastního týmu, který bude mít na starosti různé země.
- Vyhledávání dalších příležitostí, kam expandovat.
- Návrh lokality.
- Vyjednávání podmínek a příprav smluv.
- Bariéry a možnosti vstupu na trhy, včetně legislativy.
- Osobní, telefonická a e-mailová komunikace se zahraničními TV stanicemi a obchodními partnery.
- Příprava cenové, programové a reklamní strategie.
- Nábor nových kolegů do týmu.
- Analýza trhu, konkurence, cen aj.
- Řešení dalších úkolů směřujících k růstu Lepší.TV.

Požadujeme:
- Ukončené SŠ/VŠ vzdělání.
- Znalost angličtiny na vysoké úrovni.
- Zkušenost s expanzí do zahraničních zemí nebo úspěšným rozjedem nového produkty či společnosti.
- Všeobecnou orientaci v nových technologiích.
- Ochotu učit se novým věcem.
- Flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost a kreativitu.
- Schopnost včas dokončovat svěřené úkoly.
- Zkušenost s vedením lidí.

Nabízíme:
- Práce na super produktu s globálními ambicemi
- Zaměstnání v moderní, stabilní, české, prosperující společnosti.
- Usměvavý tým přátelských lidí
- Neomezené občerstvení na pracovišti.
- Pěkné a moderní pracovní prostředí v Ostravě se super dostupností MHD a parkováním.
- Dlouhodobý plný pracovní úvazek.
- Benefity v podobě stravenek, mobil, počítač, Lepší.TV aj.
- Zajímavé platové ohodnocení.
- Bonusy dle dosažených výsledků.

Zaměstnanecké výhody:
- Přátelský a zodpovědný tým se smyslem pro humor.
- Zaměstnání v moderní, stabilní, české společnosti.
- Občerstvení na pracovišti v podobě nealkoholických nápojů, široké nabídky čajů a kávy.
- Pěkné pracovní prostředí v srdci Ostravy.
- Nástup možný ihned nebo dle dohody.
- Benefity stravenky, mobil, počítač, Lepší.TV.
- Flexibilní pracovní dobu.
- Firemní akce, zážitky a dobrodružství. Teambuildingy.