Práce Nabídka zaměstnání

Marketingový pracovník/ce se znalostí polštiny

goNET s.r.o.;

Úprkova 1, Ostrava

Lenka Kulová

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 20 500,- Kč

1. kontakt e-mailem: kulova@gonet.cz

Umíte perfektně polsky nebo je polština Váš rodilý jazyk, ale bez problému se domluvíte i česky? Jste kreativní a rád komunikujete s lidmi? Dokážete pracovat samostatně a flexibilně? Chcete se podílet na rozjedu úspěšného produktu sledování televize přes internet v Polsku?

Pak hledáme právě Vás!

Jsme parta patnácti lidí sídlící v moderních kancelářích v Ostravě a hledáme schopného marketingového pracovníka, který nám pomůže s rozšířením služby Lepší.TV (chytré sledování televize přes internet - www.lepší.tv) na území Polska.

Požadujeme:
perfektní polštinu a češtinu na úrovni, kdy není problém s komunikací jak v mluvené, tak psané formě
SŠ / VŠ vzdělání
chuť pracovat
samostatnost, schopnost flexibilně řešit úkoly
komunikativnost, reprezentativní vystupování
řidičský průkaz sk. B výhodou

Pracovní náplň:
zajištění nezbytných kroků ke spuštění služby Lepší.TV v Polsku
psaní PR článků a tiskových zpráv
zastoupení společnosti při jednání s partnery a televizními stanicemi
aktivní podílení se na rozvoji marketingového plánu a budování značky
vymýšlení a realizace propagačních akcí
návrh obsahové stránky propagačních materiálů, www a dalších prodejních nástrojů
testování nových prodejních kanálů
plánování reklamních kampaní online tak offline

Benefity: zajímavá práce, příjemný kolektiv, mobil, stravenky, notebook, možnost flexibilní pracovní doby