Práce Nabídka zaměstnání

Microsoft Genius - Konzultant Microsoft technologií

XEVOS Solutions s.r.o.

28. října 1584, Ostrava

Eva Kapounková

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 000,- až 45 000,- Kč

Místo výkonu práce: 28. října 1584/281, 709 00 Ostrava
1. kontakt e-mailem.

Baví Vás svět Microsoft technologií a vyznáte se podrobně v novinkách a aplikacích této značky? Znáte Microsoft Surface? Máte v malíčku vychytávky v Microsoft 365? Chcete být evangelizátorem výhod Microsoft ekosystému? Umíte je srozumitelně vysvětlit ostatním a těší Vás práce s klienty? Pak jste to právě Vy, pro koho máme připravenou pozici Microsoft Genius - konzultant Microsoft technologií.

Co budete dělat:
- pohybovat se v oblasti cloudových služeb a HW & SW vybavení společnosti Microsoft
- seznamovat zákazníky s produkty řady Microsoft Surface
- prezentovat výhody nástrojů Microsoft 365 / Office 365
- školit zákazníky a jejich zaměstnance v používání aplikací Microsoft 365
- tvořit doporučení na optimální využití Microsoft 365 na míru konkrétnímu zákazníkovi
- nastavovat parametry jednotlivých aplikací
- poskytovat poradenství a podporu stávajícím zákazníkům
- spolupodílet se na tvorbě obchodní a marketingové strategie v této oblasti
- spolutvořit vzdělávací materiály - prezentace, články, videa a další digitální obsah

Co pro tuto práci potřebujete:
- mít zkušenosti s administrací a podporou produktů Microsoft 365
- výborně uživatelsky ovládat Microsoft 365
- orientovat se v dalších Microsoft aplikacích a cloudových řešeních
- mít velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
- umět srozumitelně předávat informace
- chtít se učit novým věcem
- ovládat angličtinu alespoň na úrovni běžné komunikace
- řidičák sk. B
- časovou flexibilitu
- spolehlivost a schopnost rozpoznat důležité úkoly a termíny
- příjemné vystupování
- zápal pro věc, týmového ducha a přirozenou motivaci dosáhnout úspěchů a pomáhat zákazníkům

Co Vám můžeme nabídnout:
- zajímavou práci v rychle rostoucí IT firmě v Ostravě
- motivující finanční ohodnocení
- smlouvu na dobu neurčitou
- flexibilní pracovní dobu
- možnost home office
- moderní IT vybavení, neomezené volání a připojení
- přístup k posledním technologickým novinkám a produktům
- firemní benefity (Multisport karta, firemní výuka angličtiny, občerstvení na pracovišti)
- řadu akcí, školení a certifikací pro osobní i profesní růst
- neformální, pohodový a přátelský tým kolegů

Chcete zjistit více? Cítíte, že tohle je job přímo pro Vás? Pošlete nám svůj životopis a pár slov o sobě ještě dnes na e-mail: jobs@xevos.eu.

XEVOS poskytuje komplexní řešení v IT - od systémové integrace, servisu a podpory, přes serverová, síťová a tisková řešení, až po dodávky hardwarového vybavení a vývoj inovativních aplikací. Našimi zákazníky jsou malé společnosti i nadnárodní korporace s rozsáhlou sítí poboček a zastoupení, kterým zajišťujeme mimo jiné profesionální podporu jejich business-critical systémů a aplikací ve všech koutech Česka i v zahraničí.

Nástup ihned.