Práce Nabídka zaměstnání

Mistr pecí

Mária Bašistová
597 357 499

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 40 000,- až 47 000,- Kč

1. kontakt e-mailem, telefonicky v době 6:00 - 14:00 hodin. Tel.: 597 357 499, e-mail: maria.basistova@ceramic.cz

Náplň práce
- Vedení dvou středisek, dvou směnný provoz
- Pece - řízení výroby a výpalu tvarovek cca. 50 dělníků
- Expedice - řízení expedice výrobků cca. 8 dělníků 2 000 palet/měs, 45- 55 kamionů/měsíčně

Požadujeme
- Praxe s vedením týmu minimálně 2 roky
- Trestní bezúhonnost
- Spolehlivost
- Vysoké pracovní nasazení
- Ovládání programů Microsoft Office,
- Znalost problematiky tunelových a komorových pecí výhodou

Zaměstnanecké výhody: bonusy/prémie, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce