Práce Nabídka zaměstnání

Model-Based Software Developer

Porsche Engineering Services, s.r.o., Ostrava

Technologická 375, Ostrava

Nikol Naňáková

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 40 000,- až 50 000,- Kč

21521 Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji
ZamK
První kontakt e-mailem - CV zašlete na e-mail: nikol.nanakova@porsche-engineering.cz, po té budete pozvání k osobnímu pohovoru.

Náplň práce:
-Vývoj specifikací softwarových komponent a implementace v prostředí MATLAB / SIMULINK
-Testování a dokumentace softwarových komponent
-Návrh koncepcí
-Prezentace výsledků projektu na projektových jednáních a revize designu
-Experimenty na prototypových vozidlech
-Týmová práce, spolupráce s dalšími projektovými týmy a dodavateli

Požadavky:
-Titul v oboru automobilového inženýrství, řídicí techniky, mechatroniky, elektrotechniky, informačních technologií
-Předchozí pracovní zkušenosti s vývojem softwaru a v oblasti automobilové elektroniky, jako jsou řídicí jednotky, diagnostika je výhodou
-Dobrá znalost MATLAB / SIMULINK
-Dobrá znalost angličtiny a němčiny je považována za plus

Nabízíme:
Roční výkonnostní bonus, Flexibilní pracovní doba, Příspěvěk na sport (karta MultiSport), Příspěvek na stravování (stravenky), Dovolená (5 týdnů za rok), Zdravotní volno (5 dnů za rok), Možnost občasné práce z domova, Vzdělávací kurzy a školení, Firemní a team buildingové akce, Zahraniční pracovní cesty, Příjemné pracovní prostředí.