Práce Nabídka zaměstnání

Obchodně technický zástupce - obchodní zástupce pro Moravu

GLAMAR METAL s.r.o.

Teslova 1129, Ostrava

Marcin Glamb

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- až 45 000,- Kč

Místo výkonu práce: Morava
1. kontakt e-mailem.

Požadavky:
VZDĚLÁNÍ SOŠ/VŠ (obrabění, strojní zaměření)
ŘP skupiny B

POŽADOVANÉ JAZYKOVÉ ZNALOSTI
Polština - Aktivní -komunikativní znalost (případně AJ, NJ )

Požadujeme: dobré komunikační schopnosti v obchodním styku, obchodní talent, technické myšlení, časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, praxe v obchodování, ochotu často cestovat

Náplň práce: Nabízení zboží a uzavírání objednávek, technická podpora a poradenství ,aktivní vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající zákazníky, přímý kontakt se zákazníky a vedení obchodních jednání, pravidelný reporting.

Zaměstnanecké výhody: služební automobil, PC, mobilní telefon, pružná pracovní doba

Zaměstnání na dobu určitou, na 12 měsíců od nástupu do zaměstnání. Poté možnost prodloužení. Nástup
ihned.

Pokud jsme Vás zaujali, zašlete nám svůj životopis (přivítáme, pokud zašlete foto) nebo nás kontaktujte pro více informací na adrese: info@glamarmetal.com

Součástí životopisu musí být následující prohlášení: ,,Odesláním a doručením svého životopisu souhlasím, aby GLAMAR METAL s.r.o., se sídlem Teslova 1129/2b, 702 00 Ostrava - Přívoz, IČ: 08637318,zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.´´