Práce Nabídka zaměstnání

Obchodní zástupce

SMERO, spol. s r.o. (Ostrava)

Poděbradova 3265, Ostrava

Lenka Prokešová

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 23 000,- až 46 000,- Kč

Vhodné pro osoby zdravé, osoby zdravotně znevýhodněné, OZP s max. 2.st. invalidity, OZP s invaliditou 3. st.

Místo výkonu práce: Ostrava
Kontakt: Zaujala vás pracovní nabídka? Pak již stačí jen zaslat životopis kontaktní osobě.
Personalistka - Lenka Prokešová, e-mail: prokesova.l@smero.cz

Obchodní zástupce - Ostrava a okolí

Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami. Náš svět ale netvoří jen tužky, izolepy a kancelářský nábytek. Nejdůležitější jsou pro nás zákazníci a jejich příběhy, starosti a potřeby. Správným výběrem vybavení jim šetříme čas i peníze. Už od roku 1998.

Rozšiřujeme náš tým v Ostravě. Právě teď hledáme pro naši pobočku samostatného a zodpovědného člověka se srdcem obchodníka, který svým zákazníkům v Ostravě a okolí doporučí kancelářské potřeby na míru.
Nástup je možný ihned. Práce je vhodná i pro osoby OZZ/OZP.

Náplň práce:
- Každý váš pracovní den bude trochu jiný, záleží, jak si domluvíte schůzky se zákazníky. Mezi ty patří firmy a veřejné instituce z Ostravy a okolí.
- Na schůzkách zjišťujete potřeby a přání zákazníků a doporučujete jim vhodné věci z našeho sortimentu.
- Po schůzce zákazníkovi nachystáte nabídku, vše zanesete do naší CRM databáze a můžete se pustit do vyhledávání a získávání nových zákazníků.
- Na konci týdne je čas na pravidelný report vašemu nadřízenému.

Jaký je náš ideální obchodní zástupce/zástupkyně:
- Je stejně spolehlivý/á a zodpovědný/á jako ostatní SMERáci.
- Navíc je samostatný/á, rád/a se učí nové věci a cestuje. K tomu potřebuje řidičský průkaz skupiny B.
- Je komunikativní a snadno navazuje, udržuje a rozvíjí dlouhodobé obchodní vztahy.
- Umí to s počítačem, hlavně se sadou MS Office.
- Problémy řeší rychle a efektivně.
- Zkušenosti s obchodem nejsou podmínkou. Důležitá je chuť se učit nové věci, cílevědomost a vytrvalost.

Co nabízíme za dobře odvedenou práci:
- SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci na plný úvazek.
- Poskytneme vám firemní automobil, notebook a mobilní telefon. Po zapracování vše i k osobnímu užívání.
- Plat dostanete vždy včas. Motivační mzdové ohodnocení odpovídající pracovní pozici, pracovnímu výkonu a výsledkům.
- Příspěvek na stravování.
- Kartu do obchodního řetězce MAKRO.
- Volné víkendy.
- Samozřejmostí jsou také zaměstnanecké slevy na zboží. Děti u nás vybavíte do školy za pár korun.