Práce Nabídka zaměstnání

Obchodní zástupce/kyně

PKS servis spol. s r.o.

Mostárenská 1140, Ostrava

Detail firmy

Pavel Škultéty
608 713 084

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 30 000,- až 50 000,- Kč

Kontakt: tel. 608 713 084, emailem ive@ive-agentura.cz

Charakteristika povolání:
Obchodní zástupce zajišťuje obchodní činnosti firmy. Komplexně zajišťuje odborné práce v nákupu a odbytu výrobků, zboží nebo služeb podle potřeb firmy, obchodních závazků nebo požadavků odběratelů.

Náplň práce:
analýza a segmentace trhu, provádění marketingového průzkumu, sestavení kalkulace ceny výrobků a služeb, znalost principů tvorby cen, styk se zákazníky a péče o zákazníka, poskytování informací o charakteristikách a funkcích zboží a služeb zákazníkům, vedení evidence a obchodní dokumentace.
Požadujeme dobrou znalost práce v programech Microsoft Office, řidičský průkaz sk. B
Zaměstnanecké výhody: výše mzdy dle profesí nad krajským (i celostátním) průměrem, Vánoční odměna za 11. měsíc, roční odměna za 12. měsíc, věrnostní odměna od 3. roku zaměstnání při narozeninách zaměstnance, příspěvek na penzijní připojištění, možnost využít firemní vozidlo k soukromým účelům za zvýhodněnou sazbu, parkoviště pro soukromé vozy vedle firmy, k dispozici kvalitní vybavení pro stravování