Práce Nabídka zaměstnání

Obsluha nářezového centra, montáž nábytku u zákazníka

K - INTERIER Morava s.r.o.,

Holvekova 660, Ostrava

Jaroslav Kukač
608 885 971

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 18 500,- Kč

81720 Obsluha automatiz. strojů a zařízení na zpracování dřeva
ZamK
Kontakt telefonicky v pracovní dny 8-14 hod., osobně na adrese pracoviště.

Požadavky a náplň práce:
- montáž kusového nábytku a kuchyňských linek, včetně dopravy a výnosu k zákazníkovi, nakládka a vykládka materiálu a zboží
- obsluha nářezového centra - velkoplošná pila HOLZMA, program CAD 4,5
- obsluha olepovacího centra - olepovací stroj TORNADO PLUS
- ŘP sk. B

Pracovní doba: 6.00-14.30 hod.