Práce Nabídka zaměstnání

Obsluha strojů a zařízení v potravinářství

DUNAJ - OSTRAVA CZ s.r.o.;

Palackého 963, Ostrava

Detail firmy

Kristýna Dunajová
703 135 401

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 19 440,- Kč

81609 Obsluha ostatních strojů na výr., zprac., uchování potravin
ZZ
Kontakt: telefonicky 703 135 401 Po a ST 9-14 hod., osobně po předchozí tel. domluvě, e-mail: prace@dunajostrava.cz

Jedná se o fyzicky náročnou práci (zátěž celé tělo). Práce se vyskytuje v chladu a velkém vlhku a v prachu proto se můžou vyskytnout alergie. Práce je fyzicky těžká z důvodu stání 8 hodin. A nošení velké hmotnosti.
Požadujeme:
Zavedené pracovní návyky
Manuální zručnost
Skvělý zdravotní stav
Spolehlivost
Pracovitost
Výhodou řidičský průkaz na VZV
Výhodou řidičský průkaz na paletový vozík
Výhodou potravinářský průkaz

Náplň práce :
- obsluha stroje na škrabání brambor, ukládání zboží do přepravek dle objednávkových listů, ukládání plných vozíků suroviny do pece a následné vyjmutí z pece.
- obsluha stroje na balení brambor, ukládání zboží na varné vozíky, dočišťování brambor a zeleniny (celer, mrkev, petržel, cibule) vše dočišťováno ručně, obsluha strojů na přípravu polotovaru.

Pracovní doba (od - do): NE-ČT 7-15.30 hod.