Práce Nabídka zaměstnání

Operátor CNC - ohraňovací lis

Jiří Vaněk, s.r.o.

Výstavní 2937, Ostrava

Sylva Kocurová
607 093 721

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 20 000,- až 25 000,- Kč

Místo výkonu práce: Výstavní 2937/132a, Ostrava-Vítkovice
1. kontakt e-mailem, telefonicky v Po-Pá od 7:00 do 15:00 hod., osobně v sídle firmy ve 13 hod.

Společnost zabývající se zakázkovým zpracováním plechů, kovových profilů a trubek přijme operátory/operátorky CNC strojů - ohraňovacích lisů

Nabízíme:
- Práce na HPP, 2 směny
- Možnost odborného růstu

Náplň práce:
- Obsluha a seřizování CNC stroje - ohraňovacího lisu
- Výroba dílců dle technologické výkresové dokumentace
- Zajištění zámečnických operací na CNC úseku
- Průběžná kontrola kvality zhotovovaných dílců a požadovaného množství
- Manipulace s plechovými díly, ukládání a roztřiďování na palety, označování průvodkami

Požadavky:
- Manuální zručnost.
- Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost.
- Orientace ve výkresové dokumentaci výhodou.
- Přesčasy po domluvě, příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, firemní akce.

Nástup ihned.