Práce Nabídka zaměstnání

Operátor CNC ohraňovacího stroje

CNC METAL s.r.o.

Suderova 2037, Ostrava

Zlata Pravdová
733 140 631

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 200,- Kč

Místo výkonu práce: Suderova 2037/26, Ostrava - Mariánské Hory
1. kontakt e-mailem. Zaslané životopisy budou zpracovány pro účely výběrového řízení.

Náplň:
- nastavení,příprava stroje TRUMPF, manipulace s plechy
- měření a kontrola plechů a vysekaných dílů
- provádění případných korektur programu v případě nesouladu
- kontrola kvality výrobků/otřepy, kvalita řezu, prach, nečistoty/
- dodržování denních plánů
- údržba a úklid stroje a jeho výbavy
- dodržování BOZP a pořádku na pracovišti

Požadujeme:
- praxi v oboru ohraňování na stroji TRUMPF
- čtení výkresové dokumentace
- dodržování pracovních postupů a plánů
- min.SO vzdělání strojírenského směru
- samostatnost,zodpovědnost,pečlivost,

Nabízíme:
- práci na HPP přímo u zaměstnavatele
- nástup dle dohody
- zázemí a stabilita prosperující české společnosti
- jistota pravidelného výdělku
- velmi moderní a čisté pracovní prostředí, nové technologie
- nástupní mzdu zohledňující znalosti a praxe v oboru

Zaměstnanecké výhody: stravenky, bonusy/prémie