Práce Nabídka zaměstnání

Operátor ohraňovacího lisu

Savera Components CZ, s.r.o.,

Na Rovince 920, Ostrava

Lenka Kaločová

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 140,- až 170,- Kč

Kontakt: osobně každé uterý a čtvrtek od 13:00 - 15:00 hod., e-mailem l.kalocova@saveragroup.com

Jsme společnost Savera Components CZ, s.r.o., která vznikla v září 2019 průmyslové zóně v Ostravě Hrabové. Pro naše zákazníky vyrábíme výtahové komponenty.

Náplň práce: montáž koncových dílů, kompletace hotových výrobků, kontrola kvality výrobků, odpovědnost za kvalitu odvedené práce.

Požadavky: praxe ve strojírenství půl roku, SŠ, SOU v daném oboru, znalost práce na CNC výhodou, zručnost.

Jedná se o těžší manuální práci, jednotlivé díly mohou mít až 10 Kg.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Benefity: stravenkový paušál 66Kč/den