Práce Nabídka zaměstnání

Pomocná síla do výroby

WORKOUT CLUB PARKS s.r.o.

Ludvíkova 1351, Ostrava

Monika Feberová

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 20 000,- až 22 000,- Kč

1. kontakt e-mailem: info@woclub.cz

Požadavky:
Řidičský průkaz sk. B podmínkou - aktivní řidič.
Řidičský průkaz sk. C výhodou.

Zkušenosti se zámečnickou výrobou - praxe výhodou. Orientace v materiálech, spojovacím materiálu a práce s balícími předpisy.
Dobrý zdravotní stav, jedná se fyzicky namáhavou práci.

Náplň práce:
pomocné a přípravné práce ve výrobním procesu (kovovýroba), balení produktů pro dopravce nebo odvoz, čištění nerezi, vychystávání konstrukcí dle materiálů, krabic, dřev, pryží a doplňkových produktů, nakládka a vykládka konstrukci v lakovně, na skladě, ve výrobě, ostatní pomocné práce ve výrobě (kovovýroba) dle požadavků nadřízeného.
Správa spojovacího materiálu a jeho objednávky

Zaměstnanecké výhody: stravenková karta, sleva na firemní produkty

Nástup ihned.