Práce Nabídka zaměstnání

Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

Sociální služby Slezská Ostrava, příspěvková organizace - Domov pro seniory Antošovice

Chalupova 1, Ostrava

Gabriela Lasevičová
778 498 309

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 18 390,- až 18 390,- Kč

1. kontakt: podání přihlášky viz text níže
Bližší informace - tel.: 778 498 309, e-mail: glasevicova@ssso.cz

Náplň práce:
- běžné domovnické práce v domově pro seniory, jednodušší údržba objektu a zařízení, obsluha hlavních energetických uzávěrů, výměna žárovek, zapojení a kontrola elektrických spotřebičů (pračka, lednice, sporák, televize), dohled nad provozním chodem budovy, drobné zámečnické, elektrikářské, vodoinstalatérské a jiné řemeslné práce, sekání trávy a úprava zeleně v okolí objektu

Kvalifikační požadavky: SOU - vyučen

Předpoklady:
- bezúhonnost
- zdravotní způsobilost
- samostatnost, spolehlivost, zručnost
- praxe v ovládání zahradní a mechanizační techniky
- dobré komunikační a organizační dovednosti
- řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:
- platové ohodnocení –18.390 Kč
- 5 týdnů dovolené
- zaměstnanecké benefity
- pevná pracovní doba: pondělí - pátek od 6:00 do 14:30 hodin

Předpokládaný nástup: 1.5.2022 – pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté převedení na dobu neurčitou

Lhůta pro podání přihlášky: do 11.2.2022 včetně

Způsob a místo podání:
Vyplněnou přihlášku k výběrovému řízení, životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech týkajících se zabezpečování požadovaných činností, výpis z evidence Rejstříku trestů, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte v zalepené obálce označené ,,VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ PO Č. 7/2022 NEOTVÍRAT“:
- OSOBNĚ: na adresu Riegrova 1/3, 711 00 Ostrava – Hrušov
- POŠTOU: na adresu Stará cesta 125/4, 711 00 Ostrava - Hrušov

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení i bez uvedení důvodu kdykoliv v průběhu zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.