Práce Nabídka zaměstnání

Pomocný pracovník v kuchyni - OZZ, OZP

Ústav Pohoda, z.ú.*

Čs. legií 145, Ostrava

Detail firmy

Lada Škurlová
725 424 166
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 105,- Kč

1. kontakt e-mailem, telefonicky. Zájemci o práci mohou zaslat životopis e-mailem: rybadoruky@post.cz nebo si domluvit schůzku předem telefonicky 725 424 166.

Hledáme pomocné pracovníky do kuchyně v prodejně bistra.

Požadavky: platný průkaz pracovníka v potravinářství, výpis z trestního rejstříku, praxe v kuchyni výhodou

Pracovní náplň: obsluha jednoduchých strojů, příprava zeleniny (čištění, škrabání, krájení, dávkování ingrediencí dle receptury, příprava výrobků k prodeji)

Úvazek: 37,5h/30h týdně

Vhodné pro osoby se zdravotním omezením (OZZ), OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.

Nástup ihned.