Práce Nabídka zaměstnání

Posila obchodní aktivity

ChacharNet s.r.o.

30. dubna 2938, Ostrava

Kontakt
608 806 987

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 20 000,- až 40 000,- Kč

1. kontakt e-mailem: obchod@vasinternet.eu

Jsme společnost působící na trhu od roku 2006. Poskytujeme vysokorychlostní připojení k internetu a nabízíme digitální IPTV s vysokým rozlišením se spoustou futuristických funkcí. Naše služby poskytujeme pomocí vlastní vysokokapacitní sítě, prostřednictvím nejmodernějších telekomunikačních technoilogií. Hlavním zaměřením firmy je oblast telekomunikačních řešení, dodávka hlasových, datových a internetových služeb, včetně potřebného HW. Mezi další služby patří dodávka kamerových a zabezpečovacích systémů.

V současné době hledáme do týmu posilu na obchodní aktivity.

Náplň práce:
Aktivní vyhledávání potencionálních zákazníků, prezentování a propagace služeb. Vykonávání podpůrných marketingových aktivit, monitorování trhu, aktuálních trendů a konkurenčních aktivit. Komunikace s partnery. Telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky, přepočet návratností investic, zpracování dokumentů a jiných svěřených úkolů.

Pracovní poměr: HPP /ŽL

Požadavky na pozici:
Středoškolské, vysokoškolské vzdělání
Pokročilá znalost MS Office, OpenOffice, internet
ŘP sk. B
Analýzy a řešení problémů. Finanční a ekonomická gramotnost, komunikace (jednání s lidmi).
Kultivovaný písemný projev. Organizování a plánování práce, flexibilita. Samostatnost, technická gramotnost, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup k práci.

Pokud Vás volné místo zaujalo, dejte o sobě vědět a zašlete nám své CV s fotografií na: obchod@vasinternet.eu

Předem děkujeme všem za projevený zájem. Kontaktování budou pouze kandidáti pozvaní na osobní pracovní pohovor.

Zaměstnanecké výhody:
Práce v dynamicky se rozvíjející společnosti
Přátelský kolektiv plný nadšenců
Firemní benefity a akce
Možnost kariérního růstu

Nástup ihned.