Práce Nabídka zaměstnání

Pracovník / pracovnice pro příjem a zpracování objednávek

B2B Partner s.r.o.

Plzeňská 3070, Ostrava

Pavla Minaříková

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 25 500,- až 25 500,- Kč

Místo výkonu práce: Plzeňská 3070, Ostrava - Zábřeh
1. kontakt e-mailem

Náplň práce: komunikace se zákazníky, příjem a zpracování objednávek - podpora prodeje (mail, telefon, CHAT), interní komunikace se všemi odděleními napříč společností

Požadavky: min. SŠ vzdělání, běžná uživatelská znalost práce na PC, komunikační dovednosti a aktivní přístup k práci - extrovert, zodpovědnost, přesnost, bezúhonnost

Nabízíme: smlouvu na HPP, směny: ranní, 8,5 hod. pracovní čas, osobní i platový růst, příjemné pracovní prostředí, pomoc při rozvíjení obchodních vlastností

Zaměstnanecké výhody: 13tý plat, obědy a nápoje zdarma