Práce Nabídka zaměstnání

Pracovník v sociálních službách

Domov Korýtko, Ostrava - Zábřeh, příspěvková organizace

Petruškova 2936, Ostrava

Viera Konderlová
596 761 651

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 17 950,- až 19 100,- Kč

Místo výkonu práce: Petruškova 2936/6, Ostrava-Zábřeh
1. KONTAKT
- e-mailem
- telefonicky v pracovních dnech od 8:00 do 14:00 hodin
- osobně v pracovních dnech v době od 8:00 do 14:00 hodin (pouze po domluvě)

Náplň práce:
Poskytování přímé obslužné péče;
Naplňování potřeb seniorů v činnostech, které již nedokáží sami vykonat;
Poskytování podpory při vykonávání běžných denních činností (osobní hygiena, koupání, oblékání, podávání stravy a tekutin;
Podpora seniorů ve společenském kontaktu;

Požadujeme: základní nebo střední vzdělání,
Osvědčení: kvalifikačního kurzu pracovníka v soc. službách.

Další požadavky:
Lidskost, loajalita, empatie a schopnost přizpůsobit se změnám,
Zdravotní způsobilost, fyzická a psychická odolnost,
Trestní bezúhonnost

Nabízíme: čerpání z FKSP ve výši 7800 Kč ročně, (příspěvek na dovolenou a rekreaci, příspěvek na penzijní pojištění, kulturní a sportovní akce, dětské tábory), oběd za cenu 24 Kč, dodatkovou dovolenou (celkem 30 dní dovolené), další vzdělávání a rozvoj, stabilní a smysluplnou práci

Úvazek plný 38,75 nebo 37,50 h/týd.