Práce Nabídka zaměstnání

Pracovník/ce v sociálních službách

Charita sv. Alexandra, Ostrava - Kunčičky

Holvekova 651, Ostrava

Zdeněk Staněk
731 625 839

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 19 000,- Kč

Pracoviště: Ostrava
Kontakt: emailem
Životopisy s motivačními dopisy zasílejte na adresu: zdenek.stanek@alexandr.charita.cz

Bližší informace poskytne Bc. Zdeněk Staněk, DiS., vedoucí chráněného bydlení, na tel.: 731 625 839.

Chráněné bydlení Charity sv. Alexandra přijme pracovníka v sociálních službách

Pracovní náplň:
Přímá obslužná péče o osoby s duševním onemocněním
Výkon funkce klíčového pracovníka
Částečná práce v terénu (byty uživatelů CHB)

Požadavky:
Odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (akreditovaný kurz MPSV)
Praxe v sociálních službách min. 1 rok, praxe s cílovou skupinou CHB vítána
Kladný vztah k domácím pracím (vaření, úklid, praní, žehlení, rukodělné práce, práce v zahradě)
Znalost práce s MS Word, Excel
Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič/ka)
Schopnost pracovat samostatně i v týmu, empatie ve vztahu ke klientům, komunikativnost, flexibilita, spolehlivost
Znalost standardů kvality vítána
Trestní bezůhonnost

Nabízíme:
Směnnost: flexibilní (ranní, odpolední, víkendy, svátky)
Mzdové ohodnocení: od 19 000 Kč, po zkušební době prémie
Úvazek: plný
dovolená 25 dnů
stravenky v hodnotě 100 Kč, spoluúčast zaměstnance 45 Kč
firemní a týmové akce
seberealizace a vzdělávání
supervize