Práce Nabídka zaměstnání

Provozní elektrikář / Elektronik (náborový bonus 15 000 Kč)

Maxion Wheels Czech s.r.o.

Vratimovská 707, Ostrava

David Šviderský
703 177 983

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 30 000,- až 45 000,- Kč

1. kontakt telefonicky v pracovní dny od 8:00 - 15:00 hodin, e-mailem. Tel.: 703 177 983, e-mail: david.svidersky@maxionwheels.com

Do týmu údržby hledáme kandidáta, který má zkušenost z výrobního podniku.

Co Vás čeká
Opravy elektrických a elektronických zařízení
Údržba výrobního zařízení a objektů související s oborem elektro
Poruchová i preventivní údržba elektro částí výrobního zařízení
Vedení evidence poruch

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
SOU vyučení v oboru elektro
Platnou vyhlášku 50/78 Sb. – min. §6
Praxi v oboru elektro min. 2 roky ve výrobní společnosti
Zkušenost s opravami elektronických zařízení v průmyslu
Ochotu pracovat ve třísměnném nebo nepřetržitém režimu
Dobrou fyzickou kondici (občasná práce ve výškách)
Vysoce zodpovědný přístup k práci
Svědomitost, proaktivitu v řešení svěřených úkolů
Samostatnost, flexibilitu

Co Vám můžeme nabídnout
Práci na hlavní pracovní poměr V KMENI!
Jistotu stabilní práce v mezinárodní společnosti
Plat nad průměrem regionu (měsíční prémie, docházkový bonus, nadstandardní příplatky, 13. a 14. plat)
Výborná dopravní dostupnost v Ostravě (vlak, autobus, MHD)
25 dní dovolené, širokou škálu benefitů, závodní dotované stravování
Příspěvky na životní a penzijní připojištění
Program Benefit Plus - roční příspěvek na sport, léky, kulturu dle vlastního výběru
Benefit ELA – anonymní bezplatná poradenská služba v oblasti práva, psychologie
Kartu Multi Sport
Zaškolení, další profesní vzdělávání, vstřícné jednání

Odkaz na požadavky: http://www.lmcg2.com/pd/1564496224/?rps=202

Nástup možný ihned! Náborový bonus 15 000 Kč.

Zaměstnanecké výhody: měsíční prémie, docházkový bonus, příplatky za směnný provoz, příplatky za práci ve stížených pracovních podmínkách, 13. a 14. plat + další benefity