Práce Nabídka zaměstnání

Realizace staveb - realizátor/ka

ENVIRMINE-ENERGO, a.s.

Žerotínova 1099, Ostrava

Zuzana Prausová
465613320, 733184497

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 30 000,- Kč

Místo výkonu práce: Žerotínova 1099/21, 702 00 Ostrava
V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš životopis na: zamberk@envirenergo.cz

Česká, dynamicky se rozvíjející firma ENVIRMINE-ENERGO, a.s., která nabízí svým zákazníkům dodávky technologických celků v oblasti dopravy, skladování a zpracování sypkých hmot, hledá pro své pracoviště v Ostravě zkušeného a schopného kandidáta na pozici REALIZÁTOR/KA.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- projektové řízení zakázek
- konzultace s ostatními odděleními firmy
- zajištění schvalovací dokumentace
- vytvoření, kontrola a průběžná aktualizace harmonogramu projektu
- zpracování podkladů pro zadání zakázky do výroby, objednání jednotlivých komponent
- organizace a kontrola montáže výrobku u zákazníka

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ technického vzdělání
- zkušenost s prováděním průmyslových staveb (technologií) podmínkou
- praxe s projektovým řízením zakázek
- dobré plánování času a priorit
- flexibilita, rychlost řešení problémů
- samostatnost, schopnost improvizace
- zodpovědnost a dotahování věcí do konce
- řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
- Jazyk. znalosti: angličtina - aktivně, výhodou; němčina - aktivně, výhodou

NABÍZÍME:
- zázemí prosperující stabilní společnosti, působící na trhu již 28 let
- prostor pro seberealizaci a získávání zkušeností
- motivující finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a nabízeným zkušenostem