Práce Nabídka zaměstnání

Řidič sk. C s ADR

UTP Czech s.r.o.

Lešetínská 705, Ostrava

Ondřej Smetana

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 22 000,- až 26 000,- Kč

Místo výkonu práce: Lešetínská 705/47, Ostrava-Kunčice
Kontakt: zaslání životopisu e-mailem: prace@utpczech.cz

Společnost UTP Czech s.r.o. se zabývá výrobou barev pro automobilový průmysl. V současné době hledáme kandidáta na pozici Řidič sk. C s ADR, jedná se o převoz barev balených v sudech a plechových kanystrech. Rozvoz vozidlem Mercedes Artego s maximální hmotností 12t, popřípadě dodávkou do 3,5t.

Náplň práce:
Příprava a kontrola objednávek dle vychystávacího listu
Rozvoz objednávek - pravidelná místa závozu Ostravsko, PL do 100 km od pobočky
Denní nájezd 100-300 Km
Řízení vozidla celkovou hmotností 12 t, popřípadě dodávky do 3,5 t (dle objemu objednávek)

Požadujeme:
Předchozí praxe v oboru
ŘP sk. C, profesní průkaz, karta řidiče
Osvědčení o zkoušce ADR
Bezproblémové zvládnutí vozidla 12T
Spolehlivost
Fyzickou zdatnost a časovou flexibilitu

Nabízíme:
Stabilní zaměstnání ve stabilní společnosti
Jednosměnný provoz 7-16 hod
Výkonnostní a docházkový bonus
Plně hrazené stravenky v hodnotě 123 Kč

Plat: 22 000 Kč - 26 000 Kč

Nástup možný dle domluvy