Práce Nabídka zaměstnání

Řidič/ka VZV

Ľubomír Davidík
775 323 740

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Bez vzdělání

Nástupní plat 28 000,- Kč

Kontakt: Vaše životopisy zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu:
Email: lubomir.davidik@porfix.cz, tel: 775 323 740

HLEDÁME ŘIDIČE VZV
Náplň práce:
Zakládání skladových figur paletovaných výrobků
Nakládka kamionů
Směnová pracovní doba - nepřetržitý režim

Požadujeme:
Vyučen
Průkaz řidiče VZV

Nabízíme:
Stabilní práci pro renomovanou společnost
Nástupní mzda od 28.000,- Kč
Pracovistě PORFIX CZ a.s., závod Ostrava, Třebovická 5543/36, 722 00 Ostrava
Vaše životopisy zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu:

Zaměstnanecké výhody:
Stabilní zaměstnání
5 týdnů dovolené
Možnost 13. platu
Závodní stravování