Práce Nabídka zaměstnání

Řidič/ka osobních a malých dodávkových automobilů

Chutě života, s.r.o. - OC Hlubiňák

Horní 1492, Ostrava

Karla Kopecká

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 19 000,- Kč

Místo výkonu práce: Horní 55, Ostrava - Hrabůvka (obchodní centrum Hlubiňák)
V případě zájmu nám zašlete svůj aktuální životopis. Vhodným uchazečům se ozveme v nejbližších dnech.

Pražírna a kavárna Laura Coffee přijme řidiče pro rozvoz výrobků a zboží do obchodní sítě (k odběratelům). Pracovní doba je flexibilní. Rozvoz probíhá v běžné pracovní době od pondělí do pátku.

Pracovní náplň:
- řízení dodávkového auta
- komunikace s odběrateli
- pomocné práce ve skladu (manipulace s výrobky, balení, apod.)

Požadavky:
- platný ŘP sk. B, aktivní řidič bez bodové ztráty
- zkušenosti s řízením malé dodávky
- zkušenosti s rozvozem výrobků či zboží
- dobré komunikační schopnosti

Benefity: Zaškolení na pozici, řada firemních benefitů (příspěvky na Multisport kartu, zrnkovou kávu, slevy na firemní produkty,..)