Práce Nabídka zaměstnání

SAP Servis specialista/tka v oblasti distribuce

Jana Kovaľová
720 749 606

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 40 000,- až 60 000,- Kč

Pracoviště: 28. října 3348/65, Moravská Ostrava
1. kontakt e-mailem, osobně.

Požadavky:
- konfigurační a technické znalosti SAP SD
- znalost distribučních procesů
- schopnost pracovat samostatně i v rámci týmu
- komunikativní znalost anglického jazyka
- zkušenosti s prací ve výrobním prostředí výhodou

Náplň práce:
- úzká spolupráce s interními a externími poskytovateli služeb, podpora řešení incidentů, účast na projektech vývoje

Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené, občerstvení na pracovišti, přísěvek na penzijní a životní pojištení, cafeterie.