Práce Nabídka zaměstnání

Samostatná účetní

E Zilly CZ, s.r.o.

Daliborova 419, Ostrava

Radim Walek
603 546 148

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 29 000,- Kč

Tel.: 603 546 148, e-mail: radim.walek@ezilly.cz

Co budete dělat?
- Samostatně zpracovávat přidělenou účetní agendu/jednotku
- Kontrolovat formální a věcnou správnost účetních dokladů
- Kontrolovat správné zaúčtování
- Vyúčtovávat cestovních náhrady, spolupracovat při vedení majetkové evidence
- Připravovat inventarizaci svěřených účtů
- Spolupracovat na měsíčních podkladech pro DPH a roční závěrce
- Administrativní záležitosti s chodem společnosti
- Znalost zpracování mezd výhodou
- Další dle potřeby a požadavků hlavní účetní společnosti

Požadované schopnosti:
- Angličtina na komunikativní úrovni (nutná email a občas i osobní komunikace v anglickém jazyce)
- Zodpovědnost za svěřené úkoly
- Ochota nést odpovědnost za svou práci

Nabízíme:
- prostředí a kulturu malé firmy, která dělá velké věci
- platové ohodnocení odpovídající zkušenostem
- notebook a služební telefon
- 5 dní dovolené jako bonus
- Příspěvek na penzijní připojištění 3% z platu
- Příspěvek na stravování ve mzdě (původně stravenky)
- Po dohodě občasný home office (dle potřeby)