Práce Nabídka zaměstnání

Service Manager, Digitální aplikace

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 40 000,- až 70 000,- Kč

25110 Systémoví analytici
ZamK
Kontakt: osobně na adrese 28. října 65, Ostrava, e-mailem jana.kovalova@storaenso.com

Požadavky:
-Bakalářské vzdělání v oblasti lesnictví
-Min. 3 roky zkušeností s vedením projektů systémového vývoje
-Znalost business procesů v dřevospracující společnosti
-Znalost anglického jazyka, znalost čínštiny výhodou
-Analytické a komunikační dovednosti
-Odolnost vůči stresu
-Vysoké pracovní nasazení

Náplň práce:
- Evaluace IT požadavků a výběr vhodného dodavatele jednotlivých servisů
- Monitorování a reporting
- Validace a schvalování tranzice projektu do výroby
- Zodpovědnost za finance včetne plánování nákladů, reporting a tvorbu rozpočtu

Benefity:
- Stravenky, 5 týdnů dovolené, občerstvení na pracovišti, příspěvek na penzijní pojištění, cafeterie