Práce Nabídka zaměstnání

Servisní technik

ESOS Ostrava, s.r.o.

Výstavní 3224, Ostrava

Šárka Pálová

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 28 000,- Kč

Nabídky pouze písemně s profesním životopisem na e-mail: hr@esosostrava.cz.
Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla ve výběrovém řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Náplň práce:
- preventivní prohlídky strojů a zařízení (vývěvy, dmýchadla, jednoúčelové stroje, CNC, hydraulické lisy, vstřikolisy..),
- oprava strojů a zařízení,
- tvorba technických nabídek

Požadujeme:
- USO vzdělání strojní nebo technické,
- orientace v technické dokumentaci a normách, používání této dokumentace při práci, - znalost hydraulických systémů,
- samostatnost,
- praxe min. 3 roky na obdobné pozici,
- ŘP sk.B

Možnost profesního i osobního růstu, motivující hodnocení podle výkonnosti a kvality odváděné práce, zaměstnanecké výhody - stravenky, služební telefon, vitamíny, pracovní doba 6:30 - 15:00 hod.