Práce Nabídka zaměstnání

Specialista oddělení administrativy

Czech Job Place s.r.o., Ostrava - Mariánské Hory

Mojmírovců 167, Ostrava

Markéta Hlavicová

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 20 500,- až 26 000,- Kč

kontakt: e-mailem hlavicova@czech-job.cz
Prvotní kontakt - zaslání CV s fotkou a motivační dopis.

Moderní, dynamicky rostoucí společnost zabývající se zprostředkováním zaměstnanců ze zahraničí pro zaměstnavatele v ČR hledá do svých řad kolegu/kolegyni na pozici specialista oddělení administrativy.

Pracovní náplň:
Administrativa týkající se personálních procesů.
Správa databáze zaměstnanců.
Pravidelný reporting.
Každodenní komunikace se zaměstnavateli, úřady a klienty.
Komunikace napříč odděleními.

Požadavky:
Zkušenosti v administrativě nebo personalistice.
Orientace v pracovním právu a personální agendě.
Znalosti v oblasti zaměstnávání cizinců výhodou.
Logické a analytické myšlení.
Výborné komunikační a organizační schopnosti.
Zodpovědnost, samostatnost, proaktivita a pečlivost.
Velmi dobrá znalost práce na PC.
Výborná znalost anglického nebo německého jazyka.

Nabízíme:
Práci na hlavní pracovní poměr, na plný úvazek.
Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.
Zaškolení a odpovídající podporu pro výkon práce.
Příležitost k seberealizaci a prostor k profesnímu růstu.
Mzda 20500,- - 26 000,- hrubého + roční prémie vycházející ze zisku firmu a z osobního přístupu zaměstnance.

Benefity: stravné, firemní telefon, pravidelná školení zaměstnanců, firemní akce, flexibilní pracovní doba.