Práce Nabídka zaměstnání

Údržbář / Opravář

RenoFarma Slezan, a.s., Klimkovice (Lagnovská), farma Olbramice

Lagnovská 669, Klimkovice

Petr Horník
725 838 764

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 130,- Kč

Místo výkonu práce: Lagnovská 669, 742 83 Klimkovice, Olbramice
1. kontakt e-mailem, telefonicky v době 7:00 - 16:00 hod.

Společnost RenoFarma Slezan, a.s. hledá kolegu na pozici Údržbáře/Opraváře na farmy v Olbramicích a Klimkovicích.

Náplň práce:
- drobné opravy a údržby budov, technologií a techniky,
- práce v blízkosti hospodářských zvířat,
- místo výkonu práce: Olbramice, Klimkovice.

Požadujeme:
- ŘP sk. B,
- ŘP sk. T,
- svářečský průkaz,
- manuální a technickou zručnost,
- samostatnost, zodpovědnost a chuť do práce,
- praxe na obdobné pozici výhodou.

Nabízíme:
- nástup ihned nebo po domluvě,
- práci na hlavní pracovní poměr (na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou),
- odpovídající mzdové ohodnocení (od 130 Kč/hod),
- příspěvek na stravování,
- jistotu stabilní české společnosti.

Zaměstnanecké výhody: odměny, příspěvek na stravování

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.
Více se o nás dozvíte na www.renofarmy.cz