Práce Nabídka zaměstnání

Všeobecná sestra

Sociální služby Slezská Ostrava, příspěvková organizace - Domov pro seniory Antošovice

Chalupova 1, Ostrava

Kateřina Krenželoková
601 698 591

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Vyšší odborné

Nástupní plat 28 340,- až 41 780,- Kč

1. kontakt: podání přihlášky viz text níže
Bližší informace: tel: 601 698 591, e-mail: kkrenzelokova@ssso.cz

Náplň práce: poskytování odborné zdravotnické a ošetřovatelské péče uživatelům

Kvalifikační požadavky:
- vysokoškolské vzdělání (Bc. či Mgr. ) nebo vyšší odborné vzdělání (DiS.) nebo úplné střední vzdělání s maturitou v obor ošetřovatelství dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění

Předpoklady:
- bezúhonnost
- zdravotní způsobilost
- znalost práce na PC
- komunikační dovednosti
- laskavé a trpělivé chování k uživatelům
- schopnost samostatné i týmové práce

Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení - od 28 340 - 41 780 Kč dle délky praxe, po zapracování přiznání osobního
ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- zaměstnanecké benefity
- další vzdělávání v oboru
- nepřetržitý provoz
- možnost spolupodílet se na vytvoření nového pracovního prostředí

Předpokládaný nástup: 1.5.2022 - pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté převedení na dobu neurčitou

Lhůta pro podání přihlášky: do 11.2.2022 včetně

Způsob a místo podání:
Vyplněnou přihlášku k výběrovému řízení, životopis, výpis z evidence Rejstříku trestů, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a osvědčení k výkonu odvolání bez odborného dohledu doručte zalepené obálce označené ,,VÝBEROVÉ ŘÍZENÍ PO č. 3/2022 NEOTVÍRAT:

- OSOBNĚ: na adresu Riegrova 1/3, 711 00 Ostrava - Hrušov
- POŠTOU: na adresu Stará cesta 125/4, 711 00 Ostrava - Hrušov