Práce Nabídka zaměstnání

Všeobecní administrativní pracovníci

CZECH JOB EDUCATION s.r.o.,

Mojmírovců 167, Ostrava

Markéta Hlavicová
606 026 264

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 18 500,- Kč

41100 Všeobecní administrativní pracovníci
ZamK
Kontakt: osobně po předchozí tel. domluvě Po-Pá 9:00 - 15:00 hod. na adrese Mojmírovců 167/9, Ostrava, telefonicky 606 026 264, e-mailem administrativa@czech-job.cz

Náplň práce:
-Vedení jednoduché evidence, seznamů, kontrola údajů.
-E-mailová a telefonická komunikace. Otevírání, rozdělování a odesílání pošty. Příprava jednoduchých zpráv a korespondence.
-Zapisování, příjem a výdej dokumentů.
-Kopírování a skenování dokumentů.

Požadujeme:
-Min. středoškolské vzdělání.
-Výborná znalost ruského jazyka podmínkou z důvodu každodenní komunikace s rusky hovořícími klienty.
-Spolehlivost, samostatnost, ochota učit se novým věcem.

První kontakt: zaslání CV